istanbul özge makine - Fabrika Tesisatları,Isıtma, Kurutma ve Bek Sistemleri, LPG Buharlaştırıcısı imalatı, , Makine Proje imalat Tadilat ve Montaj, Tahribatsız Beton Delme (Karot) işlemleri ,Endüstriyel ve Kimyasal Tesisat Uygulama, özge, özgemakine, Dökmegaz, Otogaz LPG Tesisatları,ısıtıcı makinesi, bulaşık makinesi, merkezi ısıtma, ses sistemleri, ütü, soba, şofben, ev aletleri,otogaz istasyon kurulumu, makine sanayi, olukku mukavva makineleri, kombi radyatör Ürünler, Ufo Isıtıcı, Buharlı Ütü, Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık, özgemakine, istanbul özge makine, özge mühendislik, özgemühendislik, yenergüner, Arçelik,Beko,Bosch,zanussi,Siemens,Profilo,Vestel,depodan ürünsatışı,Amana,General,Lcd, Plazma, Kurutma, Şofben, Termosifon, Fırın, Doğalgaz-Buhar-Kızgın yağ ve Sanayi , Bisiklet, Kombi, Klima, Halı Yıkama, Elektrikli ısıtıcı, mütahitlik tahütlük, karot , merkezi ısıtma sistemleri, otogaz sistemleri,

*MEKANİK TESİSAT UYGULAMALARI *ISI SİSTEMLERİ *TAAHHÜT *MÜTEAHHİTLİK *MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE TİCARET
Müşteri Girişi
TÜRKÇE İNGİLİZCE FRANSIZCA RUSCA
Hakkımızda
14 yıldır faliyet gösteren İSTANBUL ÖZGE MAKİNE, 1996 yılında Büyükçekmece`de istanbul şubesini açarak alanında hızlı ilerlemeye devam etmektedir. Ağırlıklı olarak sanayi mekanik tesisat uygulamaları, konut tesisat uygulamaları ve ısıtma sistemleri alanında hizmet veren İSTANBUL ÖZGE MAKİNE başarısıyla ile öne çıkmayı başarmış bir işletmedir. Türkiyede öncü fabrika ve kuruluşlarla çalışan İSTANBUL ÖZGE MAKİNE, Total Oil Türkiye A.Ş`nin mekanik tesisat Müteahhitliğini yapmakta ve onların dökmegaz,otogaz ve tank sistemlerini kurmaktadır. Ambalaj sektöründe Mukavva imalatı yapan firmaların makine Isıtma - kuturma sistemlerini yapmaktadır, ayrıca kozmetik fabrikalarının kokusuz LPG üretim hatlarının sistemlerini kurmaktadır. Yapı kimyasalları üreten firmaların Hammadde tanklarının mekanik tesisat uygulamalarını yapmakta ve farklı sektörlerdeki işletmelere yangın söndürme sistemlerini ve uygulamalarını kurmaktadır. İSTANBUL ÖZGE MAKİNE UFO (Intrared teknoloji) Ana Dağıtıcılığı ve Ana Bayiliği de yaparak alanındaki ilerdeliğini sürdürmektedir.


KALİTE Politikamız : İyi eğitilmiş insan gücüne ve ileri teknolojiye yatırım yapıyor, ilke ve kalitemizden ödün vermeden alanımızda ilerlemeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ : Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatminini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlara çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

VİZYONUMUZ : Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti, Beklentileri karşılamak dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak.

DEĞERLERİMİZ : Hizmet Ruhu: Saygınlığımız başkalarına hizmet etmemizden kaynaklanmaktadır. Hizmet ruhu, günlük yaşam biçimi ve şeklidir. Her yönetici müşterilerinin yanında, kararlarında bağımsız gerçek bir müteşebbistir.

Gelişim Ruhu: Takımı oluşturan bireylerin kişisel başarıları genel başarıyı getirir, takımı yönetenlerin görevi kişisel becerileri birleştirmek, bireylerin bütün enerjisini kazanma üzerine yoğunlaştırmaktır.

Fabrika Adres: Türkgücü Organize Sanayi Bölgesi Malı. Yıldız Çiçeği Sk.No: 7 
Çorlu / Tekirdağ

İstanbul Şube: 19 Mayıs Mah. İstanbul Cad. Kamer Sok. C Blok No:5/C B.Çekmece/ İSTANBUL
Tel:  +90 (212) 882 49 24   (3 Hat) Faks:  +90 (212) 882 49 27  E-mail:    info@istanbulozgemakine.com

Özge Makina © Tüm Haklari saklidir kopyalanamaz.